Aktualności

01 września 2017 09:39 | Aktualności

TRASA AUTOBUSU SZKOLNEGO 4 WRZEŚNIA 2017r. W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO.

Swobodnia 8:55

Błogosławie 9:00

Śniadowo 9:00 

Wola 9:05

Czarna 9:10

Wilamy 9:15

Zaręby 9:20

Somły 9:25

Wojszczyce szkoła 9:30 


Prosimy o przybycie na przystanek 10 minut wcześniej. 

Przeczytano: 86 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry