AAA
Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach
Witamy na stronie naszej szkoły!

Filmy

Miniatura video

Wyloguj się (cały film) 2013

Prezentujemy pełną wersję filmu będącego częścią projektu społecznego "Wyloguj się do życia"! Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź: www.wylogujsie.org Fabuła oprawiona ekspresyjną, hiphopową ścieżką dźwiękową opowiada historię dwójki nastolatków -- mających marzenia, zainteresowania, przeżywających przygody i pierwsze zauroczenie. Ich życie ma dwa, mocno skontrastowane oblicza -- wirtualne i realne. Które z nich jest bardziej atrakcyjne?

Zobacz film »

Miniatura video

BIPOLAND

"BiPoland", czyli Polska oczami Amerykanina - Polska to kraj o dwóch obliczach. Cały czas towarzyszy nam poczucie bolesnej historii, ale także pogodne i pełne nadziei spojrzenie w przyszłość - taką Polskę spróbował uchwycić w obiektywie swojego aparatu młody filmowiec z Seattle. Czy mu się to udało? Zobacz!

Zobacz film »

Miniatura video

ZAKROCZYM 1939

Widowisko na rynku w Zakroczymiu: "Obrona Twierdzy Modlin pododcinek Zakroczym 1939", 6.10.2012

Zobacz film »

Miniatura video

POLSKA BIEGA - ZAKROCZYM 18.05.2012

VIII EDYCJA - POLSKA BIEGA - ZAKROCZYM

Zobacz film »

Miniatura video

Obchody 72 rocznicy obrony miasta - Zakroczym 2011

72 Rocznica bohaterskiej obrony Zakroczymia i okolic. Dnia 25.09.2011 o godzinie 10.00 rozpoczęła się msza św. w kościele o.o. Kapucynów w Zakroczymiu. Następnie po mszy, o godzinie 11.15 odbyła się procesja na cmentarz, modlitwa, apel pamięci (przeprowadziła kpt. Agnieszka Królak), salwa honorowa oraz składanie kwiatów. Na uroczystości pojawili się między innymi: kombatanci, kompania reprezentacyjna WP, Związek Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i byłych Więźniów Politycznych z Chotomowa, Warszawskie Szare Szeregi, GRH Kampinos, przedstawiciele 60 dywizji rakietowej, delegacja okręgu mazowieckiego Związku Oficerów Rezerwy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Stowarzyszenie Rozwoju Twierdzy Modlin, władze miasta Zakroczym, Stowarzyszenie Powiatu Nowodworskiego Forum, dyrektorzy szkół Zakroczymskich, Samorządny Niezależny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych Solidarność, Stowarzyszenie Seniorów z Zakroczymia i Wojszczyc, harcerze, mieszkańcy miasta i okolic.

Zobacz film »

Miniatura video

Polska Policja - Bezpieczna droga z radami SpongeBoba

128 dzieci zginęło, a ponad 5 tys. zostało rannych -- to tragiczny bilans wypadków z udziałem najmłodszych, do jakich doszło w ubiegłym roku. Wielu z tych zdarzeń można by uniknąć, gdyby odpowiednio wcześniej dorośli pokazali dzieciom, jak należy zachować się podczas jazdy rowerem, w jakich miejscach przechodzić przez jezdnię czy w jaki sposób bezpiecznie podróżować samochodem. Stąd pomysł na kampanię społeczną, której adresatami są przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych. Jej bohaterem jest znana postać z kreskówki - SpongeBob Kanciastoporty.

Zobacz film »

Miniatura video

Szkoła Podstawowa z Wojszczyc - Imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego

Wycieczka uczniów ze szkół z Zakroczynia, Emolinka i Wojszczyc do domu ś.p. Marszałka Józefa Pilsudskiego w dniu jego imienin. Z dziećmi spotkała się także młodsza córka Marszałka - Pani Jadwiga Jaraczewska-Piłsudska. Ostatnim etapem wycieczki było zwiedzanie Centralnej Biblioteki Wojskowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. [19.03.2011] Zakroczym - Sulejówek - Warszawa.

Zobacz film »