Sukcesy naszych uczniów

 

Sukcesy naszych uczniów  w roku szkolnym 2016/2017


champions1411861_960_720.jpg [300x420]

 

 

Gminny Bieg- Polska Biega - 19.05.2017r.

 

Kacper Filipiak - III mc kl. V

 

Powiatowy konkurs plastyczny  PCK : "Palenie szkodzi wygraj zdrowie" 26.04.2017r.


Roksana Piotrowska - III mc kl. III


Gminny konkurs recytatorski- "Warszawska Syrenka" - 07.04.2017r.


Wiktoria Świderska- III mc kl. VI

 

Gminny konkurs literacko- plastyczny- "Żołnierze Wyklęci"- 01.03.2017r.

 

Joanna Antosik - I mc kl. III

Albert Koczanowski - II mc kl. III

Maja Świderska- II mc kl I

Kacper Filipiak- II mc kl. IV

Jakub Pierścieniak - III mc kl. III

Beata Salwowska - III mc kl VI

Julia Stemplewska - III mc kl IV

 

 

Gminny konkurs literacki - "Wigilia bez alkoholu" - 17.12.2016r.

 

Oliwia Winnik - II mc kl. VI

Natalia Zalewska - III mc kl. IV

 

Gminny konkurs plastyczny - "Dzieci Świata" - 23.11.2016r.


Oliwia Zaciewska - I mc kl. O

 

Gminne zawody w biegach przełajowych - 20.09.2016r.


Natalia Zalewska - I mc kl.IV

Anna Klimczewsla - II mc kl.IV

Kamila Łukaszewska - II mc kl.V

Paulina Niedziółka- III mc kl.V

Oliwia Winnik- III mc kl.VI




Sukcesy naszych uczniów  w roku szkolnym 2015/2016


Wojewódzki konkurs plastyczny "Bezpieczne Wakacje"- 15.06.2016r.


Martyna Cychowska - I mc

 

Gminny Bieg Polska Biega- 20.05.2016r.


Kamil Śliwiński - I mc

Oliwia Winnik- II mc

Kamila Rybarska - III mc


Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania- 25.05.2016r.


Kamila Rybarska- III mc


Rejonowy Konkurs Plastyczny PCK- 16.05.2016r.


Paulina Niedziółka - I mc


Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych - 25.09.2015r.


Kamil Śliwiński - II mc


Gminne zawody w biegach przełajowych - 22.09.2015r.


Kamil Śliwiński - I mc

Daniel Fabek - II mc

Jakub Klimczewski - III mc


Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

 

Dnia 24.09.2014 r. Kamil Śliwiński, uczeń klasy V zajął I miejsce w Gminnych Zawodach w biegach przełajowych Szkół Podstawowych.


Dnia 24.09.2014 r. Daniel Klimczewski, uczeń klasy VI zajął I miejsce w Gminnych Zawodach w biegach przełajowych Szkół Podstawowych.


Dnia 24.09.2014 r. Daniel Fabek, uczeń klasy IV zajął II miejsce w Gminnych Zawodach w biegach przełajowych Szkół Podstawowych.


Dnia 24.09.2014 r. Oliwia Winnik, uczennica klasy IV zajęła III miejsce w Gminnych Zawodach w biegach przełajowych Szkół Podstawowych.


Dnia 27.04.2015 r. Julita Piotrowska, uczennica klasy VI zajęła I miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym.


Dnia 27.04.2015 r. Mateusz Szynkler, uczeń klasy VI zajął I miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym.


Dnia 27.04.2015 r. Julia Mazurek, uczennica klasy VI zajęła II miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym.


Dnia 27.04.2015 r. Daniel Klimczewski, uczeń klasy VI zajął III miejsce w Gminnych Zawodach w tenisie stołowym.